icon-search2

Brändid

Toome teieni laia valiku kvaliteetset avalikku ruumi sobivat mööblit maailma juhtivatelt kaubamärkidelt. Meie tootevalikusse kuuluvad enam kui 650 erinevat välimööblieset, nende seas ka minimalistliku disaini ja efektse välimusega tänavamööbel, marmorist ja betoonist linnamööbel, ergonoomiline ja funktsionaalne pargimööbel ning palju muud.

 • FINBIN (44)

  FINBIN on üks Skandinaavia suuremaid mööblitootjaid, kelle toodete hulka kuuluvad väliprügikastid, sorteeritavad siseprügikastid, jalgrattahoidjad ja ootekojad. FinBini märksõnad on kvaliteetsed materjalid, innovaatiline disain, keskkonnasõbralikkus, ergonoomika, ökonoomsus ja kasutusmugavus. See põhjamaise disainiga linnamööbel kaunistab avalikke alasid, kaubanduskeskuseid, terminale, elamurajoone, parke ja mänguväljakuid nii Euroopas, Lähis-Idas kui ka Põhja-Ameerikas.
  Tutvu toodetega
 • BENITO URBAN (219)

  BENITO URBAN on Hispaania juurtega Euroopa suurimate sekka kuuluv välimööblitootja. Benito loodud välimööbel kaunistab 50 riigi tänavaid, parke, linnasoppe ja rohealasid. Benito Urbani märksõnad on kvaliteet, disain, innovatsioon, pühendunud meeskond ja lai tooteportfoolio. Benito linnamööbel kannab ISO 9001, 14001 ja 50001 ning teisi kvaliteeti tõendavaid sertifikaate. Näiteks mänguväljakud on pärjatud TÜV-sertifikaadiga, mitmed pargipingid ja rattahoidjad FSC-sertifikaadiga. Tutvu ka Benito kodulehega siin: www.benito.com
  Tutvu toodetega
 • STREETPARK (47)

  STREETPARK on Tšehhi disainistuudiost võrsunud kaasaegse linnamööblitootja.  Streetparki tehases valmib funktsionaalse disainiga kvaliteetne tänavamööbel 21. sajandi avalikku ruumi. Streetparki linnamööbli märksõnad on minimalistlik disain, esteetika, ergonoomika ja kvaliteet. Tootevalikusse kuuluvad värske ja nutika disainiga pargipingid, jalgrattahoidjad, väliprügikastid, siseprügikastid ning palju muud.
  Tutvu toodetega
 • MADE DESIGN BARCELONA (14)

  MADE DESIGN BARCELONA on ambitsioonikas disainmööblitootja, kelle tootevalikust leiab efektseid esemeid ka avalikku ruumi. Made Design Barcelona linnamööbel on Hispaania tunnustatud disainerite looming – funktsionaalsed ja pilkupüüdvad prügikastid ja tuhatoosid. Portfooliosse kuuluvad näiteks sorteerimisvõimalusega prügikastid siseruumidesse, mis on ka Eestis väga populaarsed.
  Tutvu toodetega
 • BELLITALIA (25)

  BELLITALIA on betoonist ja kvaliteetsest vääriskivist valmistatud linnamööblitootja. Itaalia päritolu pika ajalooga välimööblitootja kasutab lisaks betoonile ja marmorile ka puitu ja metalli. Oleme Eestisse toonud Bellitalia pargipingid ja taimekonteinerid. Bellitalia kivist välimööbel kannab mitmeid vastutustundlikkuse märgiseid ja kvaliteedisertifikaate, millest kõnekamad on ISO 9001, PEFC ja FSC.
  Tutvu toodetega
 • MANGA STREET (3)

  Manga Street on Taani ettevõte, mis kuulub tööstusdisaineritele Julie Storm Christensen ja Kurt Christensen. Alates nende ettevõtte algusest on nad pävinud oma disaini eest palju tunnustust ja rahvusvahelisi auhindu. Manga Street püüab teha võimalikult palju keskkonnateadlikke valikuid kasutades oma toodete valmistamiseks ja ümbertöötlemisel taaskasutatavat materjali (taaskasutatav plastik ja granuleeritud kumm). Seeläbi vähendavad nad CO2 heitkoguseid ja säästavad tooraine tarbimist.
  Tutvu toodetega
Võta ühendusticon-message-close