icon-search2

Brändid

Toome teieni laia valiku kvaliteetset avalikku ruumi sobivat mööblit maailma juhtivatelt kaubamärkidelt. Meie tootevalikusse kuuluvad enam kui 650 erinevat välimööblieset, nende seas ka minimalistliku disaini ja efektse välimusega tänavamööbel, marmorist ja betoonist linnamööbel, ergonoomiline ja funktsionaalne pargimööbel ning palju muud.

 • PLAYNETIC (14)

  Rahvusvaheliselt tunnustatud Hollandi ettevõte Playnetic on spetsialiseerunud interaktiivse linnamööbli tootmisesse, mille eesmärk on läbi mängu parandada väliruumi kvaliteeti - nii noortele kui ka vanematele. Playnetic toodab 100% inimjõul töötavaid mänguväljakuid - kasutaja genereerib mängides energiat, tänu millele kõlab muusika ja süttib valgusmäng. Seetõttu on Playnetic lisanud oma toodetesse ka heli, nupud, LED-valgustuse, mängud, harivad õpetused ja suurepärase disaini. Playnetic soovib, et avalik ruum mõjutaks positiivselt kodanike heaolu. Kõige aluseks peavad nad turvalist, hästi sisustatud ja interaktiivset avalikku ruumi.
  Tutvu toodetega
 • CITY CLEAN PRO (1)

  Kvaliteetsed kätepuhastusjaamad taskukohase hinnaga. See on võimalik tänu kõrgetele tehnoloogilistele ja tootmisstandarditele, väljakujunenud varudele, läbimõeldud logistikale ja usaldusväärsele koostööle.
  Tutvu toodetega
 • FINBIN (43)

  FINBIN on üks Skandinaavia suuremaid mööblitootjaid, kelle toodete hulka kuuluvad väliprügikastid, sorteeritavad siseprügikastid, jalgrattahoidjad ja ootekojad. FinBini märksõnad on kvaliteetsed materjalid, innovaatiline disain, keskkonnasõbralikkus, ergonoomika, ökonoomsus ja kasutusmugavus. See põhjamaise disainiga linnamööbel kaunistab avalikke alasid, kaubanduskeskuseid, terminale, elamurajoone, parke ja mänguväljakuid nii Euroopas, Lähis-Idas kui ka Põhja-Ameerikas.
  Tutvu toodetega
 • BENITO URBAN (230)

  BENITO URBAN on Hispaania juurtega Euroopa suurimate sekka kuuluv välimööblitootja. Benito loodud välimööbel kaunistab 50 riigi tänavaid, parke, linnasoppe ja rohealasid. Benito Urbani märksõnad on kvaliteet, disain, innovatsioon, pühendunud meeskond ja lai tooteportfoolio. Benito linnamööbel kannab ISO 9001, 14001 ja 50001 ning teisi kvaliteeti tõendavaid sertifikaate. Näiteks mänguväljakud on pärjatud TÜV-sertifikaadiga, mitmed pargipingid ja rattahoidjad FSC-sertifikaadiga. Tutvu ka Benito kodulehega siin: www.benito.com
  Tutvu toodetega
 • STREETPARK (52)

  STREETPARK on Tšehhi disainistuudiost võrsunud kaasaegse linnamööblitootja.  Streetparki tehases valmib funktsionaalse disainiga kvaliteetne tänavamööbel 21. sajandi avalikku ruumi. Streetparki linnamööbli märksõnad on minimalistlik disain, esteetika, ergonoomika ja kvaliteet. Tootevalikusse kuuluvad värske ja nutika disainiga pargipingid, jalgrattahoidjad, väliprügikastid, siseprügikastid ning palju muud.
  Tutvu toodetega
 • MADE DESIGN BARCELONA (14)

  MADE DESIGN BARCELONA on ambitsioonikas disainmööblitootja, kelle tootevalikust leiab efektseid esemeid ka avalikku ruumi. Made Design Barcelona linnamööbel on Hispaania tunnustatud disainerite looming – funktsionaalsed ja pilkupüüdvad prügikastid ja tuhatoosid. Portfooliosse kuuluvad näiteks sorteerimisvõimalusega prügikastid siseruumidesse, mis on ka Eestis väga populaarsed.
  Tutvu toodetega
 • DAMBIS (6)

  Meie fookus on kaasaegne ja vastupidav linnamööbel ning tugevuseks aastatepikkune kogemus, millele toetudes toome linnaruumi värskust. Lai tooteportfell hõlmab Skandinaavia disaini, aga ka eritellimusel valmistatud innovaatilisi disainilahendusi, mis on loodud kirgastama ja ilmestama põhjamaiselt karget linnapilti.
  Tutvu toodetega
Võta ühendusticon-message-close