Tooted/Mänguväljaku elemendid/Ronimistorn Metric

Ronimistorn Metric Mänguväljaku elemendid

bränd : BENITO URBAN

Saa tuttavaks ronimisvõrk Metricuga – tõeliselt vinge ronimisvõrku lastele, mis pakub kindlasti tundideks lõbu ja seiklusi! Metric sobib suurepäraselt igasugusesse parki või rannaalale mänguväljakute juurde.

Kuumtsingitud terasest postidega ehitatud Metricu põhikonstruktsioon on eriti stabiilne, tagades, et lapsed saavad hõlpsalt ronida ja mängida. 3D-võrgud on valmistatud vandaalivastase tugevdatud köiega, mis koosneb kiud- või terassüdamikust, mis on ümbritsetud 6 polüamiidiga kaetud keerutatud terastrossiga. See tagab kõrge vastupidavuse UV-kiirgusele ja korrosioonile, tagades toote vastupidavuse.

Ronimisvõrgu ala on kujundatud vastavalt standardile EN1176-1:2017, tagades, et turvaala ja pinnakatted on tipptasemel. Lisaks on ronimisvõrgu varuosade garantii 10 aastat, mistõttu saate kindel olla, et Metric on mänguväljakule hea investeering.

Ühendused on valmistatud nailonist, mis sobib ideaalselt võrgu läbimõõduga ja takistab selle liikumist. Kinnitused on valmistatud elektrotsingitud ja roostevabast terasest, mille kvaliteet on 8.8 DIN267, AISI-304 ning ükski materjal ei vaja nende kõrvaldamiseks spetsiaalset töötlust.

Metric löögitsoon on kujundatud vastavalt standardile EN1176-1:2017, tagades, et turvaala ja pinnakatted on tipptasemel. Ja kuna varuosad on saadaval 10 aastat, võite olla kindel, et teie investeering Metricisse kestab veel aastaid.

  Toode:
  Soovid infot selle toote kohta?

  Variations

  Tehniline informatsioon

  Mõõdud

  Pikkus: 6000 mm

  Laius: 6000 mm

  Kõrgus: 3000 mm

  Kinnitusviis

  Ankurdamine betoneeritud pinnasesse

  Tootekood

  JPVRM3

  Materjalid

  Polüpropüleen

  Kuumtsingitud

  Roostevaba teras