KategooriadBrändidSeeriad

Dambise linnamööbli tootekataloog

Ja valmis see saigi! Dambise linnamööbli värske tootekataloog on saadaval nii digivormis kui ka paberkujul. Seest leiad lisaks toodetele palju põnevat nii meie ettevõtte, linnamööbli materjalide, meie kvaliteediprogrammi ja tootjate kohta. Kõigi toodete juures on ka mõõtmed ja lisainfo. Avastamist jagub kõigile!

Soovid kataloogi paberkujul? Võta meiega ühendust e-posti teel info@dambis.ee ja saadame selle Sulle TASUTA!

Meie uues tootekataloogis on esindatud nii pargipingid, -toolid, -lauad, väli- ja siseprügikastid, jalgrattahoidjad, rattaparklad, taimekonteinerid, pollarid, ootepaviljonid, fitnessiväljaku elemendid ning palju muud põnevat. Kataloogi loomisel lähtusime sellest, et Sul oleks seda mugav sirvida. Trükiversioonis panustasime paksematesse kaantesse ja järjekorraribasse ning digikataloogis lisasime toodetele lingid – nii kataloogi kui ka veebi. Soovisime, et kataloogis oleks toodetel lisaks kirjeldustele ka mõõdud ja muu lisainfo. Kõike selleks, et kataloog oleks võimalikult ülevaatlik, ilus ja mugav.

Kvaliteetne linnamööbel on ilmastikukindel, vastupidav ja kergesti hooldatav ning muudab linnaruumis viibimise mugavamaks, suunates seeläbi inimesi rohkem avalikku ruumi kasutama ja linnas viibimist nautima. Välimööbli valimine on otsus pikaks ajaks ja peab lähtuma sellest, milline on ümbritsev miljöö ja mööbli paigaldamise asukoht. Linnamööbli valimisel tuleb pöörata tähelepanu ühtaegu nii disainile kui ka kvaliteedile, et tagada esemete maksimaalne kasutusmugavus ja pikk iga. Dambise eesmärk on pakkuda linnamööblit, mis on kvaliteetne, kasutajakeskne ja vastupidav põhjamaiselt karmidele ilmastikutingimustele.