KategooriadBrändidSeeriad

Teenused

Meie nägemuses on linnamööbel kaunis, heas korras, vastupidav ja turvaline. Pakume lisaks linnamööblile ka kõiki teenuseid, mida linnamööbli valimisel, tellimisel ja kasutamisel vaja võib minna.

Linnamööbli paigaldus

Paigaldusteenus on valdavalt loomulik osa meie koostööst klientidega. Teie tellite meilt pargipingi, fitnessväljaku või prügikastid ja meie tagame lisaks kvaliteetsele tootele ka selle nõuetekohase paigalduse.  

Juba toodet valides on meie müügiesindajad abiks ka paigalduseks vajaliku eeltöö planeerimisel. Paigaldusele kehtib garantii 2 aastat. Soovi korral saab klient paigaldusteenusest loobuda ja mänguväljaku või muu toote ise paigaldada. Sellisel juhul paigaldusele meiepoolne garantii ei kehti.

Linnamööbli hooldus ja renoveerimine

Meie pikaajaline kogemus näitab, et linnamööbli regulaarne hooldus ja renoveerimine on võtmetähtsusega selle pikaealisuse tagamisel. Igal aastal läbi viidud hooldustööd võivad pikendada linnamööbli kasutusiga kaks kuni kolm korda ning aitavad kokku hoida olulisi kulusid tulevikus. Kas vajad abi pargipinkide, prügikastide või muu linnamööbli hooldamisel, renoveerimisel või remondil? Oleme siin, et sind aidata.  

Meie professionaalne hooldusmeeskond pakub laia valikut teenuseid, sealhulgas lumekoristust, linnamööbli värvimist või lakkimist, remonti ja renoveerimist, detailide väljavahetamist, parandust ning vana inventari demontaaži ja likvideerimist. Usalda oma linnamööbli välimuse ja funktsionaalsuse taastamisel meie kogenud meeskonda. 

Linnamööbli kujundusteenused

Tihtipeale on ettevõtetel ja riigiasutustel tarvis oma tooteid personaliseerida. Nendele soovidele vastu tulles pakub Dambis ka erinevaid kujundusteenuseid. Erikujunduse abil saab näiteks luua graveeritud pühendusega pargipinke- ja toole, lisada toodetele ettevõtte nimega kleebiseid, prügikastidele erinevaid tekste jm kujunduselemente, mis sorteerimise kergemaks muudavad.  

Möödas on ajad, mil prügikastid, pingid või jalgrattahoidjad olid ainult kindla funktsiooni täitmiseks ning disain oli tagaplaanil. Meilt saad linnamööbli, mille julged värvid, huvitavad disainlahendused ja kvaliteetsed materjalid püüavad pilke. 

Maastikutööd

Meie teenuste hulka kuulub mitmesuguste alade ettevalmistamine ja kujundamine, et tagada sinu projektile parim võimalik tulemus. Pakume maastikutöid, mis on suunatud linnamööbli ja mängu- või fitnessväljakute paigalduskoha ümber. 

Näiteks paigaldame tänavakiviga kaetud pingitaskud pargipinkide tarbeks, mis lisavad esteetilist ja praktilist väärtust. Samuti oleme spetsialiseerunud mängu- ja fitnessväljakute jaoks kummikatendite paigaldamisele, tagades ohutu ja meeldiva keskkonna lastele ja sportlastele. Lisaks aitame ka muude kivitööde, haljastuse ja muude tugiteenustega, mis võivad olla vajalikud linnamööbli paigaldamisel ja ümbruse kujundamisel.  

Konsultatsioon erilahendusteks

Vajad nõu selles osas, kuidas meie tooted Sinu projekti eesmärke kõige paremini teeniksid? Soovid rohkem teada viimistlus-, paigaldus-, hooldus– ja mööblivõimaluste osas? Mis iganes küsimus Sul ka ei tekiksoleme Sinu jaoks olemas projekti igal sammul.