KategooriadBrändidSeeriad

Teenused

Meie nägemuses on linnamööbel kaunis, heas korras, vastupidav ja turvaline. Pakume lisaks linnamööblile ka kõiki teenuseid, mida linnamööbli valimisel, tellimisel ja kasutamisel vaja võib minna.

Linnamööbli paigaldus

Paigaldusteenus on valdavalt loomulik osa meie koostööst klientidega. Teie tellite meilt pargipingi, fitnessväljaku või prügikastid ja meie tagame lisaks kvaliteetsele tootele ka selle nõuetekohase paigalduse. Juba toodet valides on meie müügiesindajad abiks ka paigalduseks vajaliku eeltöö planeerimisel. Paigaldusele kehtib garantii 2 aastat. Soovi korral saab klient paigaldusteenusest loobuda ja mänguväljaku või muu toote ise paigaldada. Sellisel juhul paigaldusele meiepoolne garantii ei kehti.

Linnamööbli hooldus ja renoveerimine

Meie pikaaegne kogemus näitab, et linnamööbli iga-aastane korraline hooldus pikendab selle eluiga kaks kuni kolm korda ning hoiab pikemas perspektiivis omajagu kulusid kokku. Kui tunned, et pargipink vajab uut lihvi, prügikast kinnitusdetailide kontrolli või soovid muus vormis linnamööbli hooldust – jäta see meie hoolde. Meie professionaalne hooldusmeeskond taastab linnamööbli kauni välimuse ja funktsionaalsuse. Hooldus- ja renoveerimisteenust pakume vaid Eestis.

Linnamööbli kujundusteenused

Tihtipeale on ettevõtetel ja riigiasutustel tarvis oma tooteid personaliseerida. Nendele soovidele vastu tulles pakub Dambis ka erinevaid kujundusteenuseid. Erikujunduse abil saab näiteks luua graveeritud pühendusega pargipinke- ja toole, lisada toodetele ettevõtte nimega kleebiseid, prügikastidele erinevaid tekste jm kujunduselemente, mis sorteerimise kergemaks muudavad. Möödas on ajad, mil prügikastid, pingid või jalgrattahoidjad olid ainult kindla funktsiooni täitmiseks ning disain oli tagaplaanil. Meilt saad linnamööbli, mille julged värvid, huvitavad disainlahendused ja kvaliteetsed materjalid püüavad pilke.

Torupainutus- ja teised metallitööd

Dambis pakub torupainutusteenust torn-tehnoloogiat kasutaval torupainutuspingil. Torniga torupainutuspingi abil on võimalik saavutada kõige väiksemad võimalikud painderaadiused. Lisaks on võimalik tagada parim painde kvaliteet, kuna paindekoht jääb voolujooneline. Pakume torupainutusteenust torudele, mille materjal on roostevaba teras, alumiinium või süsinikteras. Torniga torupainutuspingil on võimalik painutada ümartorusid, mille läbimõõdu vahemik on 6-54 mm. Maksimaalne painutatav ümartoru läbimõõt on 54×3 mm ning maksimaalne paindenurk 190°. Torni pikkus on 4500 mm. Paindetäpsus on tööpingil 0,1°. Dambis pakub ka muid metallitöid, mille hulka kuuluvad keevitamine, lehtmetalli töötlemine jne.

Konsultatsioon

Vajad nõu selles osas, kuidas meie tooted Sinu projekti eesmärke kõige paremini teeniksid? Soovid rohkem teada viimistlus-, paigaldus-, hooldus- ja mööblivõimaluste osas? Mis iganes küsimus Sul ka ei tekiks – oleme Sinu jaoks olemas projekti igal sammul.