KategooriadBrändidSeeriad

Kuidas tellida?

1. Leia endale tootevalikust sobiv toode ning lisa see päringukorvi või edasta iga toote kohta eraldi päring “võta ühendust” vormi kaudu.
2. Klõpsa üleval paremas nurgas oleval Päringukorv nupul ning näedki kõiki väljavalitud tooteid. Päringukorvis on võimalik lisada täpsustavaid kommentaare ja küsimusi toote ning Dambise poolt pakutavate lisateenuste kohta. Juhul kui soovid ka transpordi või paigaldusteenust, siis anna kommentaarides teada, täpsustades objekti või asukohta lähemalt – nii saame teha täpsema hinnapakkumise.
3. Vajutades “Saada päring” avaneb uus aken, kuhu saad sisestada enda kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta ning vajadusel täpsustavaid lisaküsimusi esitada. Palun täida kõik nõutud väljad. Lisavõimalusena saad ka oma päringu saata sõbrale või kolleegile tutvumiseks Sinu valitud toodetega. Lisaks on võimalik ka päringukorvi sisu välja printida ning tulla meie kontorisse-näidisteruumi, kus enamik toodetest on ka kohapeal tutvumiseks olemas.
4. Kui oleme Sinu päringu kätte saanud, siis tutvume sellega ja koostame Sulle hinnapakkumuse. Lisaküsimuste korral võtame e-posti või telefoni teel ühendust.
6. Kui hinnapakkumus sobib, siis saadame Sulle ametliku tellimuse kinnituse, millele ootame kirjalikku kinnitust. Tasumine toimub sularahas või arve alusel. Kontoris puudub kaardimakse võimalus.
7. Tellimuse kinnitamiseks ja töötlemise alustamiseks edastame Sulle ettemaksearve 50% ulatuses, mille laekumist ootame 3 tööpäeva jooksul.
8. Teise osamakse saad tasuda pärast üleandmise ja vastuvõtmise akti allkirjastamist arve alusel või sularahas vastavalt eelnevalt kokkulepitud tingimustele.
9. Standardne hinnapakkumus sisaldab toote hinda ilma paigaldusteenuseta. Täpsemad tarne- ja paigaldustingimused lepitakse eelnevalt omavahel kirjalikult kokku.
10. Hinnapakkumuses ja tellimuskinnitusel on kirjas ka toodete tarneaeg. Tavapäraste tellimuste puhul on tarneaeg 3-8 nädalat, see ei hõlma paigaldusteenusele kuluvat aega.
11. Kõikidel meie toodetel ja teenustel on 24 kuu pikkune garantii, mis hakkab kehtima arvekuupäevast alates.

Kui Sul tekib küsimusi või soovid tellimust muuta, siis palun kirjuta aadressile info@dambis.ee