icon-search2

Kā pasūtīt?

1. Leia endale tootevalikust sobiv toode ning lisa see päringukorvi või edasta iga toote kohta eraldi päring “võta ühendust” vormi kaudu.
2. Kliki üleval paremas nurgas oleval Päringukorv nupul ning näedki kõiki väljavalitud tooteid. Päringukorvis on võimalik lisada täpsustavaid kommentaare ja küsimusi toote ja täiendavate Dambise poolt pakutavate lisateenuste kohta. Juhul kui soovid ka transpordi või paigaldusteenust, siis anna kommentaarides teada täpsustades objekti ja asukohta lähemalt – nii saame teha täpsema hinnapakkumise.
3. Vajutades Saada päring avaneb uus aken kus pead sisestama enda kontaktandmed, et saaksime ühendust võtta ning vajadusel täpsustavaid lisaküsimusi küsida. Palun täida kõik nõutud väljad. Lisavõimalusena saad ka oma päringu saata sõbrale või kolleegile tutvumiseks Sinupoolt väljavalitud toodetega. Lisaks on võimalik ka päringukorvi sisu välja printida ning tulla meie kontorisse-näidisteruumi kus enamus tooted kohapeal tutvumiseks olemas.
4. Kui oleme Sinu päringu kätte saanud, siis tutvume antud päringuga ning edastame meiepoolse hinnapakkumise Sinupoolt soovitud toodetele. Täiendavate küsimuste korral võtame e-posti või telefoniteel ühendust.
6. Kui hinnapakkumine on sobiv, siis edastame meiepoolt ametliku tellimuse kinnituse, millele ootame kirjaliku kinnitust. Tasumine toimub sularahas või arve alusel. Kontoris kohapeal puudub kaardimakse võimalus.
7. Tellimuse kinnitamiseks ja töötlemiseks edastame meiepoolt ettemaksuarve 50% ulatuses mille laekumist ootame hiljemalt 3 tööpäeva jooksul.
8. Ülejäänud summa tasutakse pärast üleandmise ja vastuvõtmise akti allkirjastamist arve alusel või sularahas vastavalt eelnevalt kokkulepitud tingimustele.
9. Standardne hinnapakkumine sisaldab toote hinda Tallinnas ilma paigaldusteenuseta. Täpsemad tarne- ja paigaldustingimused lepitakse eelnevalt omavahel kirjalikult kokku.
10. Hinnapakkumises ja tellimuse kinnitusel on kajastatud ka tarneaeg. Tavapäraste tellimuste puhul on tarneaeg 3-8 nädalat, milles ei sisaldu paigaldusteenusele kuluv aeg.
11. Kõikidel meiepoolt pakutavatel toodetel ja teenustel on garantii 24 kuud, mis hakkab kehtima arvel kajastatud kuupäevast.

Kui sul tekib täiendavaid küsimusi või soovid muutusi tellimuses, siis palun kirjuta aadressile info@dambis.ee

Sazinies ar mumsicon-message-close