KategooriadBrändidSeeriad

Meist

Me muudame kaasaegse, funktsionaalse ja vastupidava linnamööbli kaudu inimeste ühist ruumi paremaks. Olgu selleks moodne prügikast, nutikas jalgrattahoidja, mugav pargipink või säästlik  prügimaja – Dambis seisab hea selle eest, et leiaksid toote, mis teenib samal ajal nii kasutajate kui keskkonna huve.

1000+õnnelikku klienti

20+aastat kogemust

4500+edukat projekti

4riiki

Oleme aastaid töötanud selle nimel, et kujundada tootevalik, milles leidub nii Skandinaavia disaini, Euroopas tunnustatud kaubamärkide välimööblit kui ka eritellimusel valmistatud disainlahendusi. Hoiame muutustel pidevalt kätt pulsil, et saaksime oma parima nõu ja jõuga kaasa aidata põhjamaiselt karge linnapildi kujundamisele.

Hea avalik ruum on koht, mis ei paku ainult silmailu, vaid liidab kokku kõik erineva taustaga inimesed, kes selles liiguvad, tegutsevad ja aega veedavad. Kestlik elukeskkond suudab käia aja ja elanike vajadustega kaasas ning kogukonda igakülgselt toetada. Meie missioon on luua linnaruum, mis kutsub inimesed oma kodudest välja ja pakub neile igal sammul positiivseid emotsioone.

Soovime pakkuda sulle valdkonna parimat teenust. Selle saavutamise võti on lihtne – hoiame nii kliendi ja ettevõtte vahelise suhtluse kui ka meie toodangu kvaliteedi alati kõrgeimal tasemel. Tänu sellele on Tallinnas asuv Eesti kapitalil põhinev pereettevõte tõusnud oma valdkonna selgeks turuliidriks. Usume paremasse tulevikku ja anname selle nimel iga päev oma panuse.

Innovatsioon

Inimeste elulaad ja vajadused muutuvad üha kiiremini. Linnaruum januneb aina enam kvaliteetsete, nutikate ja multifunktsionaalsete lahenduste järele, mis teeniksid kõigi erinevate sotsiaalsete gruppide huve. Oleme võtnud oma eesmärgiks seda janu kustutada ning juhtida kaasaegse ja elamisväärse linnaruumi loomist.

Sotsiaalne vastutus

Keskkond on kõikidel üks. Seetõttu on meie tooted tehtud loodussäästlikke tehnoloogiaid ja materjale kasutades. Hoolitseme selle eest, et lisaks kenale väljanägemisele oleks meie toodang ka praktiline, lihtsasti hooldatav ja vastupidav. Meiega koos saad teha investeeringu keskkonnasõbralikku tulevikku ja ühiskonna kestlikku arengusse.

Kogukond ja sponsorlus

Linnaruum on palju enamat kui lihtsalt tänavad, majad ja asjad – see on koht, kus inimesed saavad kokku ja kus mööduvad nende elud. Seetõttu peame oluliseks ka otseste vahenditega kogukonda toetada – oleme sponsoreerinud mitmeid ühiskonna valupunktidele osutavaid kampaaniaid ja algatusi. Usume, et head mõtted on väärt teoks saamist ja kõik hea tuleb ringiga tegijale tagasi.


Veebileht ja selle sisu on kaitstud autoriõigusega ning kõik õigused kuuluvad Dambis Eesti OÜ ©