icon-search2

Meist

Linnaruum on meie jaoks nagu lõuend, mida kujundame aastatepikkuse kogemuse najal, vilumuse, pühendumuse ja urbanistlike stiilielementidega, nagu näiteks prügikastid, pargipingid, jalgrattahoidjad jm.

19+aastat kogemust

4500+edukat projekti

1000+õnnelikku klienti

Lai tooteportfell hõlmab Skandinaavia disaini, Euroopas tunnustatud brändide toodangut, aga ka eritellimusel valmistatud innovaatilisi disainilahendusi, mis on loodud kirgastama ja ilmestama põhjamaiselt karget linnapilti.

Linn kui elukeskkond on üldise heaolu kujundamisel oluline tegur. Meie missiooniks ongi vahendada ja võimendada linnaruumist ammutatavaid positiivseid emotsioone ning neid juurde luua.

Iga projekt on tuhandest filigraansest pintslitõmbest koosnev taies, mille värvigamma peensuste pisimaski nüansis oleme alati juhindunud kliendi täpsetest soovidest ja keskkonna iseärasustest. Jätkusuutlikud kliendisuhted käsikäes toodangu funktsionaalsuse ja elegantse disainiga on meid iseloomustanud juba pea kaks aastakümmet ning tõstnud Tallinnas asuva Eesti kapitalil põhineva pereettevõtte oma segmendis turuliidriks.

Usume paremasse tulevikku ja anname selle nimel iga päev oma panuse.

Sotsiaalne vastutus

Mõeldes keskkonnale, kasutame säästvaid tootmistehnoloogiaid, keskkonnasõbralikke materjale ja innovaatilisi lahendusi. Pilkupüüdva disainiga liidetud ülim praktilisus ja funktsionaalsus, lihtne hooldatavus ja vastupidavus – need märksõnad muudavad meie tooted kindlaks pikaajaliseks investeeringuks tulevikku ja ühiskonna jätkusuutlikku arengusse.

Sponsorlus

Lisaks linnaruumi arendamisele peame väga oluliseks ühiskondliku elu edendamist ning üldise elatustasemega seotud valdkondi. Oleme toetanud ja sponsoreerinud mitmeid ühiskonna valupunktidele osutavaid sotsiaalkampaaniaid ja algatusi.

Kõik hea tuleb tegijale ringiga tagasi ning meie teeme omaltpoolt kõik, et väärt mõtted alati teoks saaksid!

Veebileht ja selle sisu on kaitstud autoriõigusega ning kõik õigused kuuluvad Dambis Eesti OÜ ©

Võta ühendusticon-message-close