icon-search2

Meist

Meie fookus on kaasaegne ja vastupidav linnamööbel ning tugevuseks aastatepikkune kogemus, millele toetudes toome linnaruumi värskust. Olgu selleks moodne prügikast, kaasaegne jalgrattahoidja, mugav pargipink või funktsionaalne prügimaja – meie valikust leiate tooted, mida vajate.

20+aastat kogemust

4500+edukat projekti

1000+õnnelikku klienti

4riiki

Lai tooteportfell hõlmab Skandinaavia disaini, Euroopas tunnustatud brändide toodangut, aga ka eritellimusel valmistatud innovaatilisi disainilahendusi, mis on loodud kirgastama ja ilmestama põhjamaiselt karget linnapilti.

Linn kui elukeskkond on üldise heaolu kujundamisel väga oluline tegur. Meie missiooniks ongi vahendada ja võimendada linnaruumist ammutatavaid positiivseid emotsioone ning neid juurde luua.

Meile on oluline, et iga projekti tulemuseks oleks lahendus, millega klient on 100% rahul ning mille detailid moodustavad pildi, mis sobib ideaalselt keskkonda. Jätkusuutlikud kliendisuhted käsikäes toodangu funktsionaalsuse ja elegantse disainiga on meid iseloomustanud juba pea kaks aastakümmet ning tõstnud Tallinnas asuva Eesti kapitalil põhineva pereettevõtte oma segmendis turuliidriks. Usume paremasse tulevikku ja anname selle nimel iga päev oma panuse.

Sotsiaalne vastutus

Mõeldes keskkonnale, kasutame säästvaid tootmistehnoloogiaid, keskkonnasõbralikke materjale ja innovaatilisi lahendusi. Pilkupüüdva disainiga liidetud ülim praktilisus ja funktsionaalsus, lihtne hooldatavus ja vastupidavus – need märksõnad muudavad meie tooted kindlaks pikaajaliseks investeeringuks tulevikku ja ühiskonna jätkusuutlikku arengusse.

Sponsorlus

Lisaks linnaruumi arendamisele peame väga oluliseks ühiskondliku elu edendamist ning üldise elatustasemega seotud valdkondi. Oleme toetanud ja sponsoreerinud mitmeid ühiskonna valupunktidele osutavaid sotsiaalkampaaniaid ja algatusi. Kõik hea tuleb tegijale ringiga tagasi ning meie teeme omaltpoolt kõik, et väärt mõtted alati teoks saaksid!

Veebileht ja selle sisu on kaitstud autoriõigusega ning kõik õigused kuuluvad Dambis Eesti OÜ ©

Võta ühendusticon-message-close