icon-search2

Futtoc laud

Vutisõprade uus lemmik on tänavajalgpall Futtoc. Futtoc on nagu lauatennis, mida mängitakse reketiteta, nagu võrkpall, mida mängitakse käteta, nagu jalgpall, mida mängitakse väravateta. Futtoci mängus lähevad käiku jalad, rind, pea ja põlved ning kui situatsioon seda eeldab, siis tuleb mängijal ka lauale ronida.

 

Futtocis kasutatakse ovaalse kujuga mängulauda, mis meenutab väljanägemiselt pingpongilauda. Mängijad peavad lööma üksteisele üle võrgu palli. Futtoci pall on kerge ja seda on mugav sööta. Mängida saab kahekesi või ka paaridena. Mängureeglid sarnanevad lauatennisele – pall tuleb lüüa üle võrgu kasutades selleks ükskõik mis kehaosi peale käte.

 

Polüestervaiguga kaetud mängulaud on tugev ja ilmastikukindel. Laua ümarate servadega nurgad, küljed ja võrk kindlustavad ohutu mänguelamuse. Terasest raam on kaetud tsingiga ja polüestervärviga. Lauas kasutatud keskkonnasõbralikud materjalid kindlustavad laua ohutu ringlussevõtu. Lauajalgpallilaud kinnitatakse maa külge, kõvale pinnale ankurpoltidega.

Lisa päringukorvi
Dambis-Linnamööbli_elemendid-Futtoc-laud

Mõõdud

Pikkus: 2845 mm
Laius: 1910 mm
Kõrgus: 650 mm

Standardvarustus

Laud kaetud polüestervaiguga, mis tagab suurepärase vastupidavuse ilmastikule
Kanderaamistik tsingitud terasest ja kaetud polüestervärviga

Paigaldusviisid

Ankurpoltidega kõvale pinnale

Joonised / failid


Variatsioonid


Metallid

  • Kuumtsingitud


Lisa toode päringukorvi

Pakkumise saamiseks lisa huvipakkuvad tooted päringukorvi ja täpsusta soovitud variatsioonid, materjalid ning värvid.

Toode: Futtoc laud

Soovid infot selle toote kohta?icon-message-close