Futtoc laud Linnamööbli elemendid

bränd : BENITO URBAN
Dambis-Linnamööbli_elemendid-Futtoc-laud

Vutisõprade uus lemmik on tänavajalgpall Futtoc. Futtoc on nagu lauatennis, mida mängitakse reketiteta, nagu võrkpall, mida mängitakse käteta, nagu jalgpall, mida mängitakse väravateta. Futtoci mängus lähevad käiku jalad, rind, pea ja põlved ning kui situatsioon seda eeldab, siis tuleb mängijal ka lauale ronida.

Futtocis kasutatakse ovaalse kujuga mängulauda, mis meenutab väljanägemiselt pingpongilauda. Mängijad peavad lööma üksteisele üle võrgu palli. Futtoci pall on kerge ja seda on mugav sööta. Mängida saab kahekesi või ka paaridena. Mängureeglid sarnanevad lauatennisele – pall tuleb lüüa üle võrgu kasutades selleks ükskõik mis kehaosi peale käte.

Polüestervaiguga kaetud mängulaud on tugev ja ilmastikukindel. Laua ümarate servadega nurgad, küljed ja võrk kindlustavad ohutu mänguelamuse. Terasest raam on kaetud tsingiga ja polüestervärviga. Lauas kasutatud keskkonnasõbralikud materjalid kindlustavad laua ohutu ringlussevõtu. Lauajalgpallilaud kinnitatakse maa külge, kõvale pinnale ankurpoltidega.

  Toode:
  Soovid infot selle toote kohta?

  Variations

  Tehniline informatsioon

  Mõõdud

  Pikkus: 2845 mm
  Laius: 1910 mm
  Kõrgus: 650 mm

  Standardvarustus

  Laud kaetud polüestervaiguga, mis tagab suurepärase vastupidavuse ilmastikule
  Kanderaamistik tsingitud terasest ja kaetud polüestervärviga

  Paigaldusviisid
  Ankurpoltidega kõvale pinnale

  Failid / Joonised

  DWGTootelehtTootejoonis

  Materjalid

  Kuumtsingitud