icon-search2

Mänguväljak Alu 5

Kampaania pakkumine: Mänguväljak Alu 5 kuulub mänguplatsi Aluminio komplekti (Mänguväljak Alu 5 + kiik Curvo + vedrukiik Spring), mille kogumaksumus vaid 17250 EUR.  NB! Soodustus kehtib toodetele ja tellimustele, mis on kinnitatud hiljemalt 31.detsembriks 2020. Kõikidele hindadele lisandub käibemaks (20%). Kõik tooted on tellimuse peale. Hinnad ei sisalda transporti ja paigaldusteenust. 

Tutvu kõikide kampaaniatoodetega SIIN!


 

Avalikku ruumi mõeldud  mänguväljak Alu 5 on rõõmsavärviline mänguväljak, mis pakub lastele palju rõõmu ja tegevust.

 

Kasutatavad konstruktsiooniprofiilid on eriti tugevad ja vastupidavad korrosioonile. Postid lakitakse mittetoksilise pliivaba pulbervärviga. Kõigil alumiiniumprofiilidel on soontes spetsiaalsed konstruktsioonid, millesse on sisse pandud ühendatavad poldid vandalismi vastu ja vastupidavuse suurendamiseks. Alumiiniumpostide ülaosale on paigaldatud spetsiaalselt valatud polüuretaankork.

Mänguväljaku paneelid on valmistatud HDPE polüetüleenist, mis on kerge ja elastne ning väga vastupidav materjal. Polüetüleenil ei kasva samblikud, seened ega bakterid.

 

Metallist osad on valmistatud tsingitud terasest, kaetud värviga ja väga vastupidavad hõõrdumisele, korrosioonile, kemikaalidele ja plekkidele, suurepärase ilmastikukindlusega.

Lisa päringukorvi

Mõõdud

Pikkus: 5490 mm
Laius: 5230 mm
Kõrgus: 3550 mm

Materjalid

HDPE
Roostevaba teras, tsingitud teras, anodeeritud alumiinium

Kinnitusvõimalused

Betoneeritud pinnasesse

Lisa toode päringukorvi

Pakkumise saamiseks lisa huvipakkuvad tooted päringukorvi ja täpsusta soovitud variatsioonid, materjalid ning värvid.

Toode: Mänguväljak Alu 5

Soovid infot selle toote kohta?icon-message-close