Tooted/Mänguväljakud/Bosco Forest 3

Bosco Forest 3 Mänguväljakud

bränd : BENITO URBAN

BOSCO sarja disain on integreeritud nii linna- kui ka loodusruumi. Tornid võivad meenutada majakesi puude otsas, need sobivad ideaalselt elama seiklusteks ja tundmaks end tõelise maadeavastajana. Toodetud ilmastikukindlatest materjalidest, mis aja jooksul praktiliselt ei rikne.

Konstruktsioon, metall: 80x80x2mm kuumtsingitud ja pulbervärvitud postid, mis on väga vastupidavad kulumisele, korrosioonile ja ilmastikumõjudele. Liumägi liugpind on valmistatud 2 mm paksusest poleeritud roostevabast terasest AISI304 ning on kõverdatud, laineline ja vormitud ühes tükis. Ø32mm AISI304 roostevabast terasest kaitsevardad.

Paneelid, HPL: kompaktne kõrgsurvelaminaat välitingimustes kasutamiseks: 12 mm paksune. Illustratsioonid trükitud otse materjalile. Kaitse UV-kiirte eest. Tulekindel. Lihtne hooldus.

Platvormid, fenool: mõlemalt poolt fenoolkilega kaetud kasevineer. Libisemisvastane tekstuurpind pakub lastele ohutut haaret. Veekindla küljekaitsega.

Võrgud, Vandaalivastane tugevdatud köis: Ø 16mm, 6 põimitud terastraati, mis on kaetud polüpropüleeniga. Väga vastupidavad plastikühendused.

Kruvid: elektrotsingitud kruvid ja roostevaba teras 8.8 DIN267, AISI-304.

  Toode:
  Soovid infot selle toote kohta?

  Variations

  Tehniline informatsioon

  Mõõdud

  Pikkus: 6300 mm
  Laius: 2300 mm
  Kõrgus: 3400 mm

  Materjalid

  HPL
  Fenoolvineer
  Kuumtsingitud teras, roostevaba teras, anodeeritud alumiinium

  Kinnitusvõimalused
  Betoneeritud pinnasesse

  Materjalid

  Roostevaba teras

  Alumiinium

  Kuumtsingitud ja pulbervärvitud

  Veekindel kasevineer

  RAL
  9006