Jalgrattahoidja Velone Jalgrattahoidjad ja hooldusjaamad

bränd : STREETPARK

Jalgrattahoidja Velone võimaldab parkida igat tüüpi jalgrattaid mõlemalt poolt. Puitdetailid kaitsevad pargitud jalgrataste värvi. Jalgrattahoidja puidust elemendid pehmendavad aluse ilmet ja võimaldavad selle paigutamist ka sinna, kus teised tooted oleksid sobimatud välisilme poolest, nt. muinsuskaitse all olevate hoonete kõrval.
Tsingitud terasest kandekonstruktsioon on töödeldud pulbervärviga. Puitdetailid on valmistatud tugevast troopilisest puidust. Alumises osas on ankurdusplaat aluse külge kinnitamiseks.

  Toode:
  Soovid infot selle toote kohta?

  Variations

  Tehniline informatsioon

  Mõõdud

  Pikkus: 474 mm
  Laius: 140 mm
  Kõrgus: 900 mm

  Kaal: 18kg

  Kinnitusvõimalused

  Poltkinnitusega kõvale pinnasele

  Lisavõimalused

  Metallosad saadaval erinevates RAL-värvitoonides

  Materjalid

  Kuumtsingitud ja pulbervärvitud

  Troopiline puit – naturaalne viimistlus

  RAL
  7016

  RAL
  9005

  RAL
  9006

  RAL
  9007

  RAL
  9003

  RAL
  6021

  RAL
  3003

  Vaata tehtud töid siit

  Mustamäe linnaosas asub imeilus Löwenruh'i park, kus on jõgi, kivisild, 2 lõviskulptuuri ja vaatluspunktidega õpperada. 18.sajandil ehitati Friedrich von Löwenile sinna suvemõis, kelle nime järgi sai ka park oma nime. "Löwenruh" tõlgituna on lõvirahu. Löwenruh pargi madalseiklusraja kõrval võib leida meie prügikastid Mag, mille esipaneel on kaetud puidust lamellidest ning spetsiaalselt graveeritud prügisorteerimis tekstidega. Lisaks meie mugava disainiga pargipingid Alume, nii seljatoega kui ilma. Jalgratastele ka jalgrattahoidja Velone, mille puidu viimistlus sobib ideaalselt seikluspargi kõrvale.
  placeholder