CubiQ Scooter Jalgrattahoidjad ja hooldusjaamad

bränd : FINBIN

CubiQ Scooter tõukerattahoidja on välja töötatud koostöös avaliku sektoriga, linnade ja valdadega. Erinevad mikroliikumise lahendused on oma populaarsust tohutult suurendanud. Paraku seisneb nende populaarsuse varjukülg selles, et tänapäeval jäetakse elektrilised tõukerattad suvaliselt tänavatele. See võib põhjustada ohtlikke olukordi ja esitab korraliku väljakutse ka üleüldisele linnapildile.

CubiQ Scooter tõukerattahoidjale saate tõukerattad hõlpsasti paigutatud. See töötab ka tavaliste mitteelektriliste tõukerataste parkimisega. CubiQ Scooter on osa CubiQ tooteperekonnast ja seda saab ühendada nt. jalgrattahoidjate komplekti. Näiteks CubiQ Premium ja Standard jalgrattahoidjatega. 

CubiQ Scooter tõukerattahoidja sobib ideaalselt linna, koolihoovidesse, lasteaedadesse ja näiteks kontorihoonete ette.

CubiQ tooteseeria ühildub täielikult meie rattaparklatega AkvaVarioViva ja Basic.

  Toode:
  Soovid infot selle toote kohta?

  Variations

  Tehniline informatsioon

  Mõõdud

  Laius: 2190 mm
  Kõrgus: 700 mm
  Sügavus: 200 mm

  Standardvarustus

  Raam: tsingitud krunt + pulbervärvitud teras
  Tõukeratta tugi: tsingitud + pulbervärvitud teras, “sandwich” konstruktsioon, kummist servaga, et vältida tõukeratta korpuse kahjustamist

  Lisainformatsioon

  Saadaval ka teised RAL värvid
  Võimalik värvida kahes toonis, mille puhul on tõukerataste kinnituskohadjalg värvitakse ühe värviga ning ülejäänud stend teise värviga

  Failid / Joonised

  DWGTootelehtTootejoonis

  Materjalid

  Kuumtsingitud ja pulbervärvitud

  RAL
  6005

  RAL
  7024

  RAL
  9005

  RAL
  9006

  Tutvu tehtud töödega siit

  Tallinnas Pirita linnaosas avati Merivälja lasteaia uus energiasäästlik hoone, kus on ruumi 240-le lapsele. Merivälja lasteaia vana amortiseerunud 8-rühmaline maja lammutati ja selle asemele kerkis uus, lapsesõbraliku õpikeskkonnaga 10-rühmaline hoone. Uus maja on igati kaasaegne ja erakordselt ruumikas. Merivälja lasteaia hoovis võib leida meie pargipingid ja prügikastid Ecosens, mis kaunistavad ilusti lasteaia rohealasid. Lisaks on seal Mey jalgrattahoidjad, mis sobivad pisikestele jalgratastele ning CubiQ seeria tõukerattahoidjad. Nii saab lasteaia mängualal hästi korda hoida. Mänguväljakult on leida veel meie vahvad kaalukiiged auto ja laev.
  placeholder