Tooted/Jalgrattahoidjad ja hooldusjaamad/Jalgratta hooldusjaam PUMPIC

Jalgratta hooldusjaam PUMPIC Jalgrattahoidjad ja hooldusjaamad

bränd : PUMPIC

PUMPIC jalgratta hooldusjaamad teevad jalgrattahoolduse lihtsaks! Tutvustame sulle PUMPICut, mis on ideaalne lahendus õhkrehvide pumpamiseks ja hädapäraste remonttööde tegemiseks. PUMPIC hooldusjaam on võitnud juba mitmete Eesti linnaosade usalduse. Sobib ideaalselt kergliiklusteede ja rattateede äärde või puhkealadele.

Hooldusjaama korpus on valmistatud vastupidavast 3 mm paksusest tsingitud terasest, tagades pikaajalise vastupidavuse. Lisaks saad valida hooldusjaama värvitooni ise. Saadaval on lai valik pulbervärve, võimaldades tellida just sinu soovitud RAL värvitooni.

PUMPIC hooldusjaamas on mitmed vajalikud tööriistad turvaliselt kinnitatud roostevabast terasest trosside külge. See tagab nende kättesaadavuse ja hoiab need alati korras.Komplekt sisaldab mitmeid olulisi tööriistu, nagu käepidemega tähikute komplekt TX 9 – 10 – 15 – 20 – 25 – 27 – 30 – 40, käepidemega torx komplekt 2,0 – 8,0 mm ning kruvikeerajad lapiku ja ristpeaga otsaga. Hooldusjaama kuulub ka pump – SKS Airworks Plus 10.0, mis võimaldab kiiret ja tõhusat õhkrehvide pumpamist.

PUMPIC jalgratta hooldusjaam muudab sinu jalgrattahoolduse mugavaks ja lihtsaks. Tõsta ratas lihtsalt jalgrattahoidjale ning kasuta PUMPIC hooldusjaama, et tagada oma rattale parim võimalik hooldus. Tee oma jalgrattahooldus nauditavaks!

  Toode:
  Soovid infot selle toote kohta?

  Variations

  Tehniline informatsioon

  Mõõdud

  Pikkus: 520 mm

  Laius: 260 mm

  Kõrgus: 1318 mm

  Kaal: 40 kg

  Lisainformatsioon

  Toode on mõeldud kasutamiseks kõigile, kes vajavad rehvi pumpamiseks õhku või teha pisemaid remonditöid nii jalgrattal, ratastoolil või lapsevankril

  Kinnitusviis

  Poltidega kinnitus pinnasesse

  Failid / Joonised

  TootelehtTehniline info

  Materjalid

  Kuumtsingitud ja pulbervärvitud

  RAL
  1023

  RAL
  9005

  RAL
  7024

  RAL
  3003