TootedPARKIS

PARKIS

PARKIS on jalgratta tõstuk – tarkade inimeste tark valik. Tere tulemast uude ruumisäästlikku reaalsusesse! See on automatiseeritud jalgrattatõstuk, mis on loodud ruumi kokku hoidvaks ja puhtaks elamiseks. Kui otsid oma jalgrataste hoidmiseks ruumisäästlikku võimalust, siis vertikaalne rattahoidja – jalgrattatõstuk on ideaalne lahendus. Nende abil saab jalgratast vertikaalselt seinale riputada.

PARKIS on bränd, mis on oma loomisest saati on püüdnud pidevalt luua geniaalseid ja lihtsalt rakendatavaid jalgratta hoidmis lahendusi. PARKIS vertikaalsed rattahoidjad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis on loodud kestma. Valikus on unikaalseid variante nutikatest ruumisäästlikest lahendusest erinevatele rattatüüpidele. Nii et iga rattaomanik leiab endale sobivaima. Kui soetad endale PARKIS jalgrattahoidja, ühined enam kui 40st riigist pärit rattahuvilisega, kes juba kasutavad PARKISt!

Soovi korral saate meie koostööpartneri PARKISe tootevalikuga lähemalt tutvuda ka nende kodulehel https://parkis.eu/shop/