Pargipink Ecosens Keskkonnasäästlik linnamööbel

bränd : BENITO URBAN
Dambis-Pargipingid-Pargipink Ecosens

Pargipink Ecosens sobib tänapäeva nõudlikesse ruumilahendustesse. Kaasaegne disain kaunistab iga tänavat, promenaadi või bussipeatust. Lisavalikuna erinevad värvilahendused. Soovi korral võimalik lisada puidugraveering, et muuta pink omanäoliseks ja unikaalseks. Konstruktsioon on valmistatud vastupidavast ja hooldusvabast terasest. Puitosad mahagoni värvi taaskasutatud plastikust.

Pink on täielikult hooldusvaba, puuduvad praod ja kulumisjäljed. Väga vastupidav erinevatele ilmastikutingimustele.

100% keskkonnasõbralik pargipink. Valmistatud taaskasutatud materjalidest.

 

  Toode:
  Soovid infot selle toote kohta?

  Variations

  Tehniline informatsioon

  Mõõdud

  Pikkus: 1800 mm
  Laius: 725 mm
  Kõrgus: 845 mm
  Istumisosa kõrgus: 440 mm

  Paigaldusviisid
  M10 ankurpoltidega pinnasesse
  Lisavõimalused

  Graveering puidule või metallplaadile
  Eritasu eest saadaval erinevad RAL-värvitoonid

  Tootekood

  UM362K-C

  Failid / Joonised

  DWGTootelehtTootejoonis

  Materjalid

  Kuumtsingitud ja pulbervärvitud

  Taaskasutatud plastik

  Vaata valminud töid siit

  Linnamööbel peaks olema see, mis kaunistab iga linna rajooni. Küll aga see peab olema ka kasutajasõbralik, vastupidav, loodussäästlik ja võimalusel kodumaine. Meil on rõõm, et üle Mustamäe linnaosa on näha ka meie keskkonnasõbralikke Ecosens pargipinke ja modernseid ning vastupidavaid Eestis toodetud prügikaste Hepta 100.Paigaldus: 2021
  placeholder

  Vaata valminud töid siit

  Tallinnas Pirita linnaosas avati Merivälja lasteaia uus energiasäästlik hoone, kus on ruumi 240-le lapsele. Merivälja lasteaia vana amortiseerunud 8-rühmaline maja lammutati ja selle asemele kerkis uus, lapsesõbraliku õpikeskkonnaga 10-rühmaline hoone. Uus maja on igati kaasaegne ja erakordselt ruumikas. Merivälja lasteaia hoovis võib leida meie pargipingid ja prügikastid Ecosens, mis kaunistavad ilusti lasteaia rohealasid. Lisaks on seal Mey jalgrattahoidjad, mis sobivad pisikestele jalgratastele ning CubiQ seeria tõukerattahoidjad. Nii saab lasteaia mängualal hästi korda hoida. Mänguväljakult on leida veel meie vahvad kaalukiiged auto ja laev.
  placeholder