Tooted/Väliprügikastid/Prügikast Ecosens

Prügikast Ecosens Väliprügikastid

bränd : BENITO URBAN
Dambis-Prügikastid-Prügikast Ecosens

Prügikast Ecosens sobib tänapäeva nõudlikesse ruumilahendustesse. Kaasaegne disain kaunistab iga tänavat, promenaadi või bussipeatust. Lisavalikuna erinevad värvilahendused. Konstruktsioon on valmistatud vastupidavast ja hooldusvabast terasest. Puitosad mahagoni värvi taaskasutatud plastikust.

Prügikast on täielikult hooldusvaba, puuduvad praod ja kulumisjäljed. Väga vastupidav erinevatele ilmastikutingimustele.

100% keskkonnasõbralik prügikast. Valmistatud taaskasutatud materjalidest.

  Toode:
  Soovid infot selle toote kohta?

  Variations

  Tehniline informatsioon

  Mõõdud

  Pikkus: 450 mm
  Laius: 350 mm
  Kõrgus: 960 mm
  Mahutavus: 75 liitrit

  Paigaldusviisid
  M10 ankurpoltidega pinnasesse
  Lisavõimalused

  Graveering puidule või metallplaadile
  Võimalik lisada kahene sorteerimissüsteem (35+35 l)

  Tootekood

  PA662S1

  Joonised / failid

  DWGTootelehtTootejoonis

  Materjalid

  Kuumtsingitud ja pulbervärvitud

  Taaskasutatud plastik

  RAL
  9006

  Vaata valminud töid siit

  Linnamööbel peaks olema see, mis kaunistab iga linna rajooni. Küll aga see peab olema ka kasutajasõbralik, vastupidav, loodussäästlik ja võimalusel kodumaine. Meil on rõõm, et üle Mustamäe linnaosa on näha ka meie keskkonnasõbralikke Ecosens pargipinke ja modernseid ning vastupidavaid Eestis toodetud prügikaste Hepta 100.Paigaldus: 2021
  placeholder

  Vaata valminud töid siit

  Tallinnas Pirita linnaosas avati Merivälja lasteaia uus energiasäästlik hoone, kus on ruumi 240-le lapsele. Merivälja lasteaia vana amortiseerunud 8-rühmaline maja lammutati ja selle asemele kerkis uus, lapsesõbraliku õpikeskkonnaga 10-rühmaline hoone. Uus maja on igati kaasaegne ja erakordselt ruumikas. Merivälja lasteaia hoovis võib leida meie pargipingid ja prügikastid Ecosens, mis kaunistavad ilusti lasteaia rohealasid. Lisaks on seal Mey jalgrattahoidjad, mis sobivad pisikestele jalgratastele ning CubiQ seeria tõukerattahoidjad. Nii saab lasteaia mängualal hästi korda hoida. Mänguväljakult on leida veel meie vahvad kaalukiiged auto ja laev.
  placeholder