Tooted/Rattaparklad ja paviljonid/Ootepaviljon-varjualune Viva

Ootepaviljon-varjualune Viva Rattaparklad ja paviljonid

bränd : FINBIN

VIVA paviljonid – Teie valite kõik funktsioonid, meie rakendame. Multifunktsionaalne lahendus, kus tooteosad, materjalid, katusevalik, suurus, kogus, pingid, rattahoidjad ja kõik muu saab valida klient enda projekti järgi. Viva paviljonist saab teha rattaparkla, bussiootepaviljoni või muu varjualuse.

ViVa varjualune on 100% Soomes valmistatud toode. Ootepaviljoni ViVa raamkonstruktsioon koosneb tugevatest teras torudest. Pinnatöötlus tehakse tsinkkrundi ja pulberpõletatud värviga. Taevavaateid avav katus on valmistatud polükarbonaadist. ViVa rattavarjulahendus on täielikult modulaarne, mis tähendab, et selle saab teha täpselt nii pikaks ja lühikeseks, kui vaja on.

Varjualune tarnitakse elementidena, mis kinnitatakse alusele või betoonpatjadele. Seda paviljoni saab tellida ka betoonplaadile eelnevalt kokkupanduna. ViVa saab tarnida näiteks ka rohekatusega! Selle paviljoniga on võimalusi ja variatsioone palju!

Meie eksperdid aitavad teid hea meelega kõikide küsimustega. Kindlasti vaata allpool tootelehte, kus on kõige kohta rohkem infot.

Kohanda ise oma Viva paviljon ja lae alla konfiguratsioon.

Nüüd saadaval ka tippkvaliteediga Hammerglass® polükarbonaatplekk, mis on 300 korda tugevam kui tavaline klaas. CE-märgis tagab meie katuste ohutuse.

  Toode:
  Soovid infot selle toote kohta?

  Variations

  Tehniline informatsioon

  Mõõdud

  Pikkuste variandid: 2700 mm – 9200 mm
  Laius: 2000 mm
  Kõrgus: 2530 mm

  Kinnitusviis

  Pinnapaigalduse variant:

  1. Kinnitus poltidega raudbetoonplaadile või raudbetoonalusele.
  Pinnapaigalduse variant

  2. läbi pinnakihi poltidega raudbetoonplaadi või raudbetoonaluse külge.

  Lisavõimalused

  Saadaval erinevad RAL-värvitoonid

  Materjalid

  Tsink-krunt ja pulbervärvitud

  RAL
  6005

  RAL
  6021

  RAL
  7024

  RAL
  9005

  RAL
  9006

  RAL
  9010