Paviljon Basic Rattaparklad ja paviljonid

bränd : FINBIN

Meie BASIC paviljon on ideaalne lahendust rattaparkide ühendamiseks ning rataste turvaliseks ja kaitstud hoidmiseks. BASIC paviljon ei piirdu ainult praktilisusega, vaid pakub ka avarust ning sobib suurepäraselt erinevatele paikadele.

BASIC paviljon on disainitud eriti mitmekülgseks kasutamiseks. See on optimaalne valik korteriühistutele, olles sobiv jalgratta varjupaik nii kortermaja kui ka ridaelamu hoovi. Samuti on BASIC leidnud oma koha koolide ja kaubanduskeskuste juures, muutes rattaparkimise lihtsaks ja organiseerituks.

BASIC paviljoni sari on loodud mitmekülgsuse silmas pidades. Erinevad elementide kombinatsioonid võimaldavad luua tugeva katuselahenduse, mis sobib igasse keskkonda. Paviljoni katuse materjaliks on läbipaistev polükarbonaat, tagades nii valguse kui ka kaitse. Basicu raam on valmistatud vastupidavast 50x50x2 mm terasest ning kaunistatud käsitööna kaetud alusvärviga ja lilla tooniga pulberkattega. BASIC pakub mitmeid erinevaid jalgrattakinnitusi, tagades iga kasutaja vajadusele vastava lahenduse. Jalgrattakinnitused saab valida maastikuratastele, linnaratastele või tõukeratastele.

Vali BASIC paviljon, et luua funktsionaalne, stiilne ja praktiline lahendus rattaparkimiseks igas keskkonnas.

  Toode:
  Soovid infot selle toote kohta?

  Variations

  Tehniline informatsioon

  Mõõdud

  Pikkus: 4690 mm

  Laius: 2465 mm

  Kõrgus: 2420 mm

  Kinnitusviisid

  Poltidega kinnitus alusele või betoonplaadile

  Lisavõimalused

  Saadaval erinevad RAL-värvitoonid

  Failid / Joonised

  DWGTootejoonis

  Materjalid

  Kuumtsingitud ja pulbervärvitud

  RAL
  6005

  RAL
  6021

  RAL
  7024

  RAL
  9005

  RAL
  9006

  RAL
  9010