icon-search2

Pargipink Citizen

Kampaania pakkumine: 5tk Citizen pargipinki maksab vaid 1490 EUR (tavahind: 2240 EUR). NB! Soodustus kehtib toodetele ja tellimustele, mis on kinnitatud hiljemalt 31.detsembriks 2020. Kõikidele hindadele lisandub käibemaks (20%). Kõik tooted on tellimuse peale. Hinnad ei sisalda transporti ja paigaldusteenust. 

Tutvu kõikide kampaaniatoodetega SIIN!


 

Pargipink Citizen sobib tänapäeva nõudlikesse ruumilahendustesse. Kaasaegne disain kaunistab iga tänavat, promenaadi või bussipeatust. Soovi korral võimalik lisada puidugraveering, muutes pink omanäoliseks ja unikaalseks.

 

Saadaval erinevad Citizen pargipinkide mudelid, mis loovad kauni harmoonilise ansambli. Konstruktsioon on valmistatud vastupidavast ning ilmastikukindlast epoksükrunditud ja pulbervärvitud malmist, puitosad mahagoni värvi troopilisest puidust.

 


 

Lisaks Citizen pargipingile on meil kampaaniahinnaga ka äärmiselt keskkonnasõbralik ja vastupidav taaskasutatud plastikust ReBnew loodud Citizen Eco.

 

Kampaania pakkumine: 5tk Citizen Eco pargipinki maksab vaid 1500 EUR (tavahind: 2515 EUR). NB! Soodustus kehtib toodetele ja tellimustele, mis on kinnitatud hiljemalt 31.detsembriks 2020. Kõikidele hindadele lisandub käibemaks (20%). Kõik tooted on tellimuse peale. Hinnad ei sisalda transporti ja paigaldusteenust. 

Tutvu kõikide kampaaniatoodetega SIIN!

 

Lisa päringukorvi
Dambis-Pargipingid-Pargipink Citizen

Mõõdud

Pikkus: 1750 mm
Laius: 650 mm
Kogukõrgus: 818 mm
Istumisosa kõrgus: 450 mm

Kinnitusviis

Ankurpoltidega kõvale pinnasele
Betoneeritud vundament pehmele pinnasele

Lisavõimalused

Metallkonstruktsioon kõikides RAL-värvitoonides
Omanäoline graveering puidule või metallplaadiga

Joonised / failid


Variatsioonid


Metallid

  • Malm

Puit

  • Troopiline puit – mahagoni viimistlus


Lisa toode päringukorvi

Pakkumise saamiseks lisa huvipakkuvad tooted päringukorvi ja täpsusta soovitud variatsioonid, materjalid ning värvid.

Toode: Pargipink Citizen

Soovid infot selle toote kohta?icon-message-close