Tooted/Lauad/Laud Kuk

Laud Kuk Lauad

bränd : BENITO URBAN
Dambis-Lauad-Laud-Kuk

Niiskus- ja ilmastikukindel laud Kuk on erakordne näide stiilipuhtast ja keskkonnasäästlikust piknikulauast. Laud Kuk on valmistatud 100% taaskasutatud plastist. Tegemist on keskkonnasõbraliku- ja säästliku tootega, mida ei kahjusta õli, happed ega merevesi. Tänu sellele sobib välilaud kasutamiseks promenaadidel ja mere ääres, kus õhk on soolasest veest niiske ja metallile tekiks kergesti korrosioon.

Kuna piknikulaud on tehtud plastist, ei ohusta seda rooste ega soolane vesi ning see säilitab oma tugevuse ja välimuse ka pidevalt märjaks saades. Laud Kuk on ka kriimustusekindel, pika kasutuseaga ja kuivab kiiresti, mistõttu on seda eriti hea kasutada veekogude ümbruses, näiteks järvede ja jõgede ääres asuvatel piknikualadel.

Lauale on omistatud keskkonnamärgis Sinine Ingel (Der Blaue Engel). Sinise Ingli ökomärgist antakse keskkonnasäästlikele toodetele.

  Toode:
  Soovid infot selle toote kohta?

  Variations

  Tehniline informatsioon

  Mõõdud

  Laua/istmete pikkus: 1500 mm
  Laua laius: 1441 mm
  Laua kõrgus: 750 mm
  Istmeosa kõrgus: 450 mm

  Lisainformatsioon

  Puidupraod on maailma kõige tavalisem asi. Ilmastikutingimuste, temperatuuri ja õhuniiskuse kõikumiste tõttu kipub puit paisuma ja kokku tõmbuma ning just siis tekivadki praod. See ei tähenda, et lauad oleksid vähem vastupidavad või lühema elueaga, kuna praod on puitmaterjali loomulik omadus.

  Standardvarustus

  100% taaskasutatud plastikust
  Ilmastikukindel
  Grafitivastane kate

  Paigaldusviisid
  Poltidega pinnasesse kinnitatav
  Tootekood

  VRM215M

  Materjalid

  Taaskasutatud plastik