Tooted/Uued tooted/Jalgrattaparkimistõstuk Parkis BASIC

Jalgrattaparkimistõstuk Parkis BASIC Uued tooted

bränd : PARKIS

PARKIS on innovaatiline jalgrattatõstuk – tarkade inimeste tark valik. PARKIS on ruumisäästja. See tutvustab Sulle uut ruumisäästliku reaalsust. Jalgratta parkimine PARKISega säästab vähemalt 40% põrandapinnast. PARKIS on tõeline mängumuutja. See on automatiseeritud ruumisäästlik jalgrattatõstuk, mis on loodud elegantseks ja segamatuks elamiseks. PARKISega võite olla kindel modernses disainis ja kasutajasõbralikus tootes.

PARKIS BASIC on kõige populaarsem PARKIS mudel. Sellel on soe kollane disain. Kuulus kollane värv on muutnud selle mudeli PARKISe kõige äratuntavamaks ja eelistatuimaks versiooniks. Valmistatud anodeeritud alumiiniumist ja tsingitud/värvitud terasest. Uusima mudeliga on kaasas eelinstallitud Booster Set raskematele jalgratastele (e-jalgratastele)!

PARKIS – lihtne ja nutikas jalgrattaparkla! Tegemist on automatiseeritud jalgrattaparkimistõstukiga, mis võimaldab jalgratast vertikaalselt parkida ilma igasuguse füüsilise pingutuseta. PARKIS võimaldab teil vabastada väärtuslikku hoiuruumi kodus, kontoris, garaažis või rõdul. See on keskkonnasõbralik, täielikult mehaaniline seade, mis ei vaja elektrit.

  Toode:
  Soovid infot selle toote kohta?

  Variations

  Tehniline informatsioon

  Mõõdud

  Pikkus: 150 mm

  Laius: 344 mm

  Kõrgus: 1700 mm

  Kinnitusviis

  Poltidega kinnitus seinale

  Lisainformatsioon

  Maksimaalne rehvi laius: 61mm (2,4″)
  Maksiaalne velg + rehv kogukõrgus: 77 mm (3,0″)
  Ratta läbimõõt: 61 cm (24 tolli) või rohkem
  Soovitatav kaal: kuni 30 kg (66 naela)
  mudaklapi ots peab olema ratta telje kohal

  Materjalid

  Alumiinium

  Tsink-krunt ja pulbervärvitud

  RAL
  1023