Tooted/Taimekonteinerid/Taimekonteiner HEGOA

Taimekonteiner HEGOA Taimekonteinerid

bränd : JOMA URBAN

Siin on taimekonteiner HEGOA, mis lisab igasse avalikku ruumi lihtsuse ja elegantsi. HEGOA taimekonteineri disain on sirgjooneline ja ruudukujuline, mistõttu on see mitmekülgne valik, mida saab kasutada üksi või koos teiste HEGOA mööbliesemetega. Korrosioonivastane töötlus tagab, et taimekonteinerid jäävad hooldusvabaks ja vastupidavaks ka karmides ilmastikutingimustes.

HEGOA taimekonteinerid on saadaval ka erinevates värvides, nii et saate oma avalikku ruumi värvi lisada ning muuta see lõbusamaks ja külalislahkemaks. Ükskõik, kas soovite luua parki lõõgastava istumisnurga või lisada väljakule või kõnniteele rohelust, on HEGOA taimekonteinerid ideaalne valik. HEGOA istutusmasinatega saate luua kauni ja kutsuva keskkonna, mis rõõmustab külastajaid aastaid.

  Toode:
  Soovid infot selle toote kohta?

  Variations

  Tehniline informatsioon

  Mõõdud

  Pikkus: 1000 mm

  Laius: 996 mm

  Kõrgus: 800 mm

  Kinnitusviis

  Vabaltseisev

  Lisainformatsioon

  Joma disainmööbel on mõeldud kasutamiseks rasketes ja karmides keskkondades. Joma Urban pakub üle 200 standardvärvi ilma lisatasuta. Kõik teraskomponendid on Joma Marine™ töödeldud ja neile kehtib eluaegne roostevastane garantii. Kõik kruvid ja kinnitused on valmistatud roostevabast või happekindlast terasest.

  Failid / Joonised

  DWGTootejoonisTooteleht

  Materjalid

  Roostevaba teras

  Pulbervärvitud lehtmetall

  RAL
  1023

  RAL
  6011

  RAL
  9003

  RAL
  9005

  RAL
  7016

  RAL
  1019