Tooted/Taimekonteinerid/Taimekonteiner BASOA FLASH

Taimekonteiner BASOA FLASH Taimekonteinerid

bränd : JOMA URBAN

Taimekonteiner BASOA FLASH sobib suurepäraselt värvi ja sära lisamiseks igasse avalikku ruumi! Nii nagu algne Basoa taimekonteiner, on BASOA FLASH valmistatud liivapritsiga klaaskiust, muutes selle uskumatult tugevaks ja vastupidavaks.

BASOA FLASH eristab aga selle läikiv ja pilkupüüdev viimistlus. Erksates värvides saadaval olev BASOA FLASH sobib suurepäraselt tänavatele värvi popi lisamiseks ja mis tahes avaliku ruumi heledamaks muutmiseks.

BASOA FLASH on saadaval ka kastmissüsteemi ja äravooluavadega, mis muudab selle hooldamise lihtsaks. Tõstekonksud tagavad lihtsa transportimise ja paigaldamise. Lisaks grafitivastane kate tagab, et istutusmasinaid on lihtne puhastada ja hooldada.

Ükskõik, kas soovite luua hoonesse elavat sissepääsu või lisada parki või väljakule värvi, on BASOA FLASH ideaalne valik.

  Toode:
  Soovid infot selle toote kohta?

  Variations

  Tehniline informatsioon

  Mõõdud

  Läbimõõt: 900 mm

  Kõrgus: 900 mm

  Kinnitusviis

  Vabaltseisev

  Lisainformatsioon

  Joma disainmööbel on mõeldud kasutamiseks rasketes ja karmides keskkondades. Joma Urban pakub üle 200 standardvärvi ilma lisatasuta. Kõik teraskomponendid on Joma Marine™ töödeldud ja neile kehtib eluaegne roostevastane garantii. Kõik kruvid ja kinnitused on valmistatud roostevabast või happekindlast terasest.

  Failid / Joonised

  DWGTootelehtTootejoonis

  Materjalid

  Liivapritsiga klaaskiud

  Kuumtsingitud ja pulbervärvitud

  RAL
  1023

  RAL
  6011

  RAL
  9003

  RAL
  9005

  RAL
  7016

  RAL
  1019

  RAL
  3003