icon-search2

Pollar Teleskoop

Teleskoop-tüüpi pollar on praktiline ja seda on lihtne kasutada. Langetatav pollar on valmistatud roostevabast terasest. Tõkispostil on neli helkurriba. Pollari kaas on kaetud libisemisvastase kattega. Pollarit saab automaatselt üles liigutada ja võtme abil (manuaalselt) alla liigutada.

 

Teleskoop-pollar on ideaalne lahendus kohtades, kus on vaja aeg-ajalt piirata sõidukite juurdepääsu, eraldada parkimiskohti või tõkestada jalakäijate liikumist kohas, mis on neile ajutiselt keelatud. Pollar Teleskoop sobib seega näiteks parkimismajade, parklate ja hoonete sisse- või juurdepääsude ette, kus on mõnikord tarvis masinate või inimeste ligipääsu piirata.

 

AISI-304 roostevabast terasest valmistatud pollari välispind on särav ja poleeritud ning mõjub soliidselt. Esteetiline välimus teeb teleskoop-tüüpi pollarist kauni, ent samas ka praktilise ja turvalise linnakujunduselemendi.

 

NB! Teleskoop-pollarit saab paigaldada ainult kuivale pinnasele. Vajadusel kuivendage maapind enne pollari paigaldamist, et vesi ei hakkaks posti juurde kogunema. Tutvuge paigaldusjuhendiga.

Lisa päringukorvi
Dambis-Pollarid-Pollar-Teleskoop

Mõõdud

Läbimõõt: 140 mm
Kogukõrgus: 1265 mm
Ülemine osa: 500 mm
Alumine osa: 745 mm

Standardvarustus

4 valget helkurriba
Liigub üles automaatselt
Liigub alla manuaalselt
Liikumine kolmnurkvõtme abil

Kinnitusvõimalused

Pinnasesse betoneeritav
Pinnases vajalik korralik äravool

Variatsioonid


Metallid

  • Roostevaba teras


Lisa toode päringukorvi

Pakkumise saamiseks lisa huvipakkuvad tooted päringukorvi ja täpsusta soovitud variatsioonid, materjalid ning värvid.

Toode: Pollar Teleskoop

Soovid infot selle toote kohta?icon-message-close