Tooted/Pollarid/Pollar Teleskoop

Pollar Teleskoop Pollarid

bränd : BENITO URBAN
Dambis-Pollarid-Pollar-Teleskoop

Teleskoop-tüüpi pollar on praktiline ja seda on lihtne kasutada. Langetatav pollar on valmistatud roostevabast terasest. Tõkispostil on neli helkurriba. Pollari kaas on kaetud libisemisvastase kattega. Pollarit saab automaatselt üles liigutada ja võtme abil (manuaalselt) alla liigutada.

Teleskoop-pollar on ideaalne lahendus kohtades, kus on vaja aeg-ajalt piirata sõidukite juurdepääsu, eraldada parkimiskohti või tõkestada jalakäijate liikumist kohas, mis on neile ajutiselt keelatud. Pollar Teleskoop sobib seega näiteks parkimismajade, parklate ja hoonete sisse- või juurdepääsude ette, kus on mõnikord tarvis masinate või inimeste ligipääsu piirata.

AISI-304 roostevabast terasest valmistatud pollari välispind on särav ja poleeritud ning mõjub soliidselt. Esteetiline välimus teeb teleskoop-tüüpi pollarist kauni, ent samas ka praktilise ja turvalise linnakujunduselemendi.

NB! Teleskoop-pollarit saab paigaldada ainult kuivale pinnasele. Vajadusel kuivendage maapind enne pollari paigaldamist, et vesi ei hakkaks posti juurde kogunema. Tutvuge paigaldusjuhendiga.

  Toode:
  Soovid infot selle toote kohta?

  Variations

  Tehniline informatsioon

  Mõõdud

  Läbimõõt: 140 mm
  Kogukõrgus: 1265 mm
  Ülemine osa: 500 mm
  Alumine osa: 745 mm

  Standardvarustus

  4 valget helkurriba
  Liigub üles automaatselt
  Liigub alla manuaalselt
  Liikumine kolmnurkvõtme abil

  Kinnitusvõimalused

  Pinnasesse betoneeritav
  Pinnases vajalik korralik äravool

  Tootekood

  H275AHG

  Materjalid

  Roostevaba teras