KategooriadBrändidSeeriad

Uued automaatsed kätepuhastusjaamad! Pro 4, 5, 6 ja 7

 

Automaatne ja moodne kätepuhastusjaam

Automaatsed kätepuhastusjaamad Pro 4, Pro 5, Pro 6 ja Pro 7 hoolitsevad teie töötajate, klientide ja külastajate hügieeni ja tervise eest. Desinfitseerimisjaam on kontaktivaba ja mugav. Seadmed on varustatud anduritega ja töötavad kätega kokku puutumata. See võimaldab vältida kokkupuudet pindadega, samuti takistab bakterite ja viiruste levikut kasutajate vahel. Käed tuleb sirutada ja dosaator väljastab osa desinfitseerimisvahendist.

Võrreldes tavaliste dosaatoritega, mis tarbivad suures koguses antiseptikume, väljastab meie automaatne dosaator piisava koguse, vähendades seeläbi desinfitseerimisvahendi tarbimist kuni viis korda.

 

Automaatse kätepuhastusjaama eelised:

  • kontaktivaba käte desinfitseerimine
  • enamiku bakteritüüpide ja infektsioonide hävitamine
  • vahendite säästlik kasutamine
  • kiire kuivamine mikropihustuse tõttu
  • suurenenud klientide rahulolu

Meil on nüüd ka täiendatud kätepuhastusjaamade kataloog, kuhu oleme lisanud uusi tooteid koos hindadega! Kliki siia ja lae alla!

 

 

Näita, et hoolid oma klientide ja töötajate tervisest!

Kätepuhastusjaamad on unikaalne kategooria Dambis tooteportfellis. Anname teile võimaluse kaitsta nii oma kliente kui ka töötajaid erinevate bakterite ja viiruste eest – see hõlmab ka Covid-19 eest. Kätepuhastusjaama saab paigaldada näiteks toidupoodidesse, kaubanduskeskustesse, koolidesse, lasteaedadesse, büroohoonetesse, hotellidesse, toitlustusteenust pakkuvatesse asutustesse ning ka mujale avalikku ruumi.

Kätepuhastusjaama kasutamine annab teile kindlustunde, et desinfitseerides oma käsi, vähendate klientide ja oma töötajate võimalikku nakatumist viirusnakkustesse ning seeläbi tõuseb ka teie ettevõtte maine ja effektiivsus! Nii on teil võimalus ka näidata, et hoolite oma töötajate ja klientide tervisest.

Loe lähemalt ka meie blogist: Desinfitseerimisvahendi dosaatori valimine avalikku ruumi

Huvi korral võta ühendust meie spetsialistiga: info@dambis.ee

 

 

Veel uudiseid