icon-search2
Pargipingid ja toolid > Scoopi tool

Scoopi tool

Istepink Scoopi on selgelt eristuva visuaalse välimusega, lisades ümbruskonnale iseloomu nii välisalal kui hoone sees sisetingimustes. Scoopi tool sobib ideaalselt seltskondlikuks ajaviiteks ja rahva kogunemispaikadesse avalikes kohtades. Kombineeri seda ühe või mitme Scoopi-sarja tootega. Oma sileda ümara kuju ja paljude erinevate värvide tõttu sobib Scoopi peaaegu igasse linnaruumi. Olgu see väljak, kool, mänguväljaku sissepääs, näitus või kaubanduskeskus jne. Sõltuvalt värvivalikust ja kombinatsioonist võib Scoopi luua ruumis nii klassikalise, harmoonilise kui ka humoorika olemuse.

 

Tooli välimine osa on valmistatud pöörlemisega vormitud polüetüleenist (plastist). Plastik on UV-kindel ja talub temperatuuride kõikumist -30 kuni +50 kraadini (mitte üle 60 kraadi). Scoopi tooli keskel asuv Scoopi nupp on valmistatud granuleeritud kummist, mis muudab selle peal istumise mugavaks ja meeldivaks.  Tool on saadaval mitmetes erinevates värvitoonides.

 

UUS! Scoop ja Scoopi Ocean
Taimekonteiner Scoop ja pink Scoopi Ocean on valmistatud 50% maailma ookeanidest kogutud kulunud kalavõrkudest. Pool Scoop Ocean’i 15 kg-st koosneb ringlussevõetud kalavõrkudest tumedate värvide jaoks ning ¼ taaskasutatud kalavõrkudest ja ¼ taaskasutatud lillevõrkudest heledate värvide jaoks. Ka Ocean seeria on UV-kindel, vastupidav erinevatele kliimatingimustele ja loodussäästlik.

Lisa päringukorvi

Mõõdud

Läbimõõt: 730 mm
Kõrgus: 400 mm
Kaal: 6,5 kg
Nupu kaal: 4,5 kg

Standardvarustus

Võimalik kombineerida erinevaid mooduleid
Erilahendused

Paigaldusviisid

Kinnitustega pinnale
Vabaltseisev

Lisa toode päringukorvi

Pakkumise saamiseks lisa huvipakkuvad tooted päringukorvi ja täpsusta soovitud variatsioonid, materjalid ning värvid.

Toode: Scoopi tool

Soovid infot selle toote kohta?icon-message-close