KategooriadBrändidSeeriad

Kvaliteetne toode aitab säästa kulusid ja muudab linnapildi kauniks!

Dambise väärikas töökogemus –20 aastat! – on abiks linnapildi terviklahenduste loomisel, aidates ellu viia arhitektide ja linnakujundajate julged ning praktilised visioonid. Me loome ja toodame linnamööblit, hoides rõhku kvaliteedil ja stiilil. Meie peamiseks fookusteks on praktilised prügikastid, mugavad pargipingid ja funktsionaalsed jalgrattahoidjad.

Kõik meie tooted on väga vastupidavad ning mõeldud sobituma parimal moel põhjamaisesse kliimasse ning konkreetse linnapildi vajadustesse. Kõikide toodete puhul on kasutatud ainult kõige vastupidavamaid ja kvaliteetsemaid materjale. Lisaks on tooted lihtsasti hooldatavad ja mugavalt kasutatavad.

Meie tooted on disainitud, arendatud ja toodetud Eestis, Soomes, Lätis, Tšehhis ja Hispaanias. Lisaks sellele oleme ka mitmele Skandinaavia ettevõttetele allhanke raames tootnud erinevaid linnamööbli detaile või eritellimusel välimööblit.

 

KÕIK MEIE TOOTED ON LOODUD KESTMA JA KAUNISTAMA LINNARUUMI.

 

Kõige sagedasemad materjalid, mida Dambis linnamööblit luues kasutab, on puit ja metall. Kvaliteet ja vastupidavus ilmastikule on kriteeriumid – välimööbel peab kestma kaua, säilitades oma funktsionaalsuse ja soliidse välimuse.

Dambise eelistusteks on ajatu kvaliteet ning samas kaasaegsed tehnoloogiad. Kvaliteetne toode aitab pikemas perspektiivis säästa tellijate raha ning aidata luua korrastatud ning kaunist linnaruumi, samuti erinevaid interjööre.

Kõik meie metalltooted on eelnevalt tsingitud andes tootele pikaajalise vastupidavuse ja esteetilise välimuse.

Kuumtsinkimise protsess on korrosioonikaitseline töötlus, milles tsingitavad tooted kaetakse õhukese tsingikihiga. Tsinkimine lisab terasele kaitset ning tagab pikema kestvus- ja vastupidavusaja, samuti näeb tsingitud teras väga soliidne välja.

Kui tsinkimisse mitte panustada, jääb pind kaitsekihita ning võimalik vandalism muudab linnamööbli õhu ja vee mõjude ees kaitsetuks ning kahjustatud pink või prügikast tuleks kiiremini välja vahetada.

Dambise üheks tugevuseks on, et kasutatakse ainult kvaliteetset ja kontrollitud omadustega terast, mis tsinkimisel annab parima tulemuse ning kauakestva materjali. Meie tootjatel ja materjalitarnijatel on tsingitud pinnale väga kõrged nõudmised, mistõttu eelistatakse alati kuumtsinkimist.

 

PULBERVÄRVIMINE ANNAB TOODETELE ESTEETILISE VÄLIMUSE

 

Kui tsinkimine annab pikaajalise kaitse, siis pulbervärvimine annab välimööblile esteetilise ja hoolitsetud välimuse, lisades veelgi kaitset rooste ja muu korrosiooni eest. Dambise kogemus näitab, et väga levinud on tsingitud metallpinna katmine ka pulbervärviga.

Vastavalt teostatavale projektile suudab Dambis pakkuda pulbervärvitud linnamööblielemente kõigis RAL-värvitoonides, samuti võib kasutada nii kõrgläikelisi kui ka matte värvitoone.

Viimasel ajal eelistavad paljud Dambise kliendid tellida linnamööblit, mis on kaetud ka anti-grafiti lakiga, mis aitab toote hilisematelt hoolduskuludelt märkimisväärselt kokku hoida –lakk annab pinnale kaitsekihi, millelt oskamatute tänavakunstnike tegutsemise jäljed küllalt kergelt eemalduvad.

 

TOODETE HOOLDUS

 

Kuumtsingitud ja pulbervärvitud teras on praktiliselt hooldusvaba, kuigi on soovitatav, et seda puhastatakse mingi aja vältel.

Kuumtsingitud pindadega toodetel võib ilmneda valge rooste tõttu kondensatsioon ja niiskus. See ei mõjuta toote eluea pikkust ning lõpuks pestakse see maha vihma ja tuule abil. Kõiki teraskomponente võib pesta suure rõhu all veega, kuigi ei ole soovitatav kasutada erinevaid kemikaale, mis võivad kahjustada pulbervärvitud pindasid. Pärast mitmeaastast kasutamisperioodi on soovitatav värvi hooldada tavapäraste värvihooldusvahenditega.

Puittoodete puhul on soovitatav teostada hooldus 1 kord aastas tagades toodete pikaajaline eluiga ning vastupidavus. Soovikorral pakub Dambis antud teenust, kasutades vaid professionaalseid ja eelnevalt testitud hooldusvahendeid.

 

Veel uudiseid