KategooriadBrändidSeeriad

Dambise kvaliteediprogramm

Meie kliendina oled meile väga tähtis. Seetõttu anname Sulle 3 lubadust.

Kindel kvaliteet

Dambis ei tee kvaliteedi osas järeleandmisi. Võid meie linnamööbli kvaliteeti usaldada, sest toodetel on:

2 aastat garantiid

Dambise linnamööbli märksõnad on vastupidavus ja kasutajasõbralik disain. Meie tänavamööbli pika kasutusaja kindlustavad kvaliteetsed materjalid, hoolikalt valitud koostööpartnerid ja õige hooldus. Meie linnamööbel peab vastu ilmastikutingimustele ja sagedale kasutusele. Meie usk oma välimööbli kvaliteeti on nii kindel, et anname sellele 2 aastat garantiid.

Kvaliteedi- ja keskkonnasertifikaadid ning usaldusmärgised

Oma enam kui 20 aasta pikkuse tegevusaja jooksul oleme pälvinud erinevaid tunnustusi. Dambis on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ja Eeskujulik Ettevõte 2019. Pea kõigil meie toodetel on kvaliteedi- ja keskkonnasertifikaadid, sealhulgas ISO sertifikaadid. Ka tootjatel, kelle mööblit turustame, on erinevad sertifikaadid, mis annavad tunnistust toodete kvaliteedist, paigaldus- ja hooldusmugavusest.

Tunnustatud Euroopa tootjad

Meie tootevalikusse kuulub üle 650 erineva kvaliteetse välimööblieseme Euroopa tunnustatud tootjatelt. Lai tooteportfell hõlmab Skandinaavia disaini, Euroopas tunnustatud brändide toodangut, aga ka eritellimusel valmistatud innovaatilisi lahendusi, mis on loodud kirgastama ja ilmestama põhjamaiselt karget linnapilti.

Kliendikesksed lahendused

Dambis seab kliendi rahulolu esikohale. Meie jaoks on oluline, et leiaksime Sulle parima välimööblilahenduse.

Lai toodete ja materjalide valik

Meie tooteportfellis on enam kui 650 välimööblieset. Värvivalik on pea lõputu. Suur on ka meie materjalivalik, mille hulka kuuluvad erinevad puidutüübid, metallid, betoonid ja muud materjalid, näiteks ka 100% taaskasutatud plast, granuleeritud kumm ja palju muud. Kõik meie mänguväljakud omavad kvaliteedisertifikaate ja on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest.

Võimalus kujundada vastavalt oma nägemusele

Dambise linnamööbli puhul on valikuid rohkem, kui arvata oskad. Saad valida eri värvitoonide, paljude eri mööblitüüpide, -variantide ja -asetuste vahel, näiteks puitosad graveeringuga kaunistada ja leida ettevõtte visuaalse identiteediga sobivad lahendused. Näiteks võib prügikastid varustada tellija kleebistega ja pargipingid ettevõtte logoga graveeringutega. Dambis seisab valikute tegemisel kindlalt Sinu kõrval ja on valmis igal sammul nõu andma.

Kohalikud koostööpartnerid

Dambisel on kohalik paigaldusmeeskond. Tänu sellele pakume Sulle kvaliteetse terviklahenduse alates tootmisest kuni paigalduse ja hoolduseni välja. Meie paigaldus- ja hooldusmeeskonnaliikmed on läbinud vajalikud koolitused ja peavad igal sammul silmas kvaliteeti. Mööbli paigaldamisel ja hooldamisel peame oluliseks ka keskkonnanõudeid ning hoiame töö käigus ümbruskonna korras.

Tulemuslik koostöö

Dambis lähtub sellest, et koostööst võidaksid kõik osapooled. Oleme Sinu kõrval terve mööbli elutsükli jooksul.

Sünergiline koostöö

Dambis loob rahulolu kõikide osapoolte vahel – toome kokku nii ettevõtjad, linnaplaneerijad ja arhitektid kui ka linna- ja vallavalitsused. Meie missioon on vahendada ja võimendada linnaruumist ammutatavaid positiivseid emotsioone ning neid juurde luua. Sünergilise avaliku ruumi head näited on õigetes kohtades asuvad ergonoomilised pargipingid, turvalised jalgrattahoidjad ja mugavalt avatavad prügikastid. Oleme usaldusväärne linnamööblipartner igal ajal ja igas olukorras.

Vahetu suhtlus

Dambis on hea partner projekti algusest kuni lõpuni.  Anname oma 20 aasta pikkuse tegevusaja jooksul saadud kogemuse toel häid soovitusi ja nõuandeid. Vajadusel konsulteerime ja kujundame. Samuti oleme Sinuga suurtele välimööblialastele väljakutsetele parimate lahenduste leidmisel ja keerukate paigaldusprojektidega.

Oma ala eksperdid

Dambis jagab linnamööblialaseid teadmisi nii vahetu suhtluse käigus kui ka oma blogis. Näiteks leiad meie blogist infot selle kohta, kuidas valida linnamööblit, kuidas tänavamööbel muudab linnakodanike elu avalikus ruumis mugavamaks, millised on välimööblitrendid ja kuidas toimub linnamööbli hooldamine. Soovime oma klientide teekonna avalikku ruumi mõeldud mööbli valimisel, paigaldamisel ja hooldamisel teha võimalikult lihtsaks, kiireks ja mugavaks.


Võta meiega ühendust e-posti teel info@dambis.ee  või telefonil +3725238885 ja muudame üheskoos Sinu linna paremaks!