KategooriadBrändidSeeriad

Klientide aegumatu lemmik – prügikasti seeria City (sooduskampaania!)

 

Linnamööbli üks olulisemaid elemente on prügikast – selle olemasolu ja kasutusmugavus on otseses seoses ümbruskonna puhtusega. See peab olema mugav nii kasutajale kui ka haldajale ning sobituma ruumi, kus ta paikneb. Ajatu ja elegantse disainiga City prügikastide seeria on rikkalik – nende hulgast on leiad parima lahenduse nii parki, büroohoonesse kui ka tänavale.

City 30 ja City 30 Combi

Populaarne prügikast City 30 on sarja pesamuna, sobitudes hästi sise- ja välitingimustesse. See on saadaval ka koos integreeritud tuhatoosiga (City 30 Combi). Paigalda prügikast seinale või maapinnale, nii korterelamusse, ärihoonesse kui ka parki. Kujunduslahendusi on mitmeid: alates pilkupüüdvast roostevabast terasest kuni mitme soliidse värvitoonini.

 

City 30 prügikastid

 

Prügikast City 60

Prügikast City 60 on samuti üks popuraalsemaid tooteid Dambise tootekataloogis. Sobides nii sise- kui ka välitingimustesse saab seda paigaldada erinevate kinnitusviisidega nii seinale ja maapinnale, nii korterelamusse, ärihoonesse kui ka parki. Saadaval on pilkupüüdvast roostevabast terasest või kuumtsingitud ja pulbervärvitud lahendus. Lisavõimalusena saame pakkuda ka kõikides RAL-värvitoonides väliprügikaste.

 

City 60 prügikastid

 

Prügikast City 60 Doggy

Spetsiaalselt koerteparkidesse ja elamurajoonidesse on loodud suurepärane lahendus: prügikast City 60 Doggy. Turvaliselt sulgev esiklapp tagab hügieenilise keskkonna, vähendab lõhna ja hoiab prügi sisemuse kuivana. Sellele on võimalik paigaldada lisavarustusena ka eraldi kotihoidja.

 

 

Prügikast City 140

Prügikast City 140 on sarja suurim toode, mis sobib ideaalselt välitingimustesse. Kvaliteetsetest materjalidest ja vandaalikindel lahendus toob elegantsust igasse keskkonda, püsides nägusana aastaid. Kinnitusviisina võimalik valida nii ankurpoltidega kinnituv metallalus või vabaltseisev roostevaba teras ümbrisega betoneeritud aluspind.

 

City 140

 

City seeria oma ajatu ja elegantse disainiga sobitub siseruumidesse ja eriilmelisse linnaruumi – nii modernsesse kesklinna kui pargirohelusse. Tänu oma laia suuruse- ja värvivalikuga ning erinevate tegumoodidega loob City prügikastiseeria lõputult võimalusi.

Ja mis veelgi parem: kõikidele City seeria prügikastidele kehtib 10% soodustus perioodil 27.01.2020 – 02.02.2020!

Tutvu kogu City seeriaga siin.

 

Veel uudiseid