icon-search2

Uus isikupärane ja loodussäästlik Scoop seeria!

 

Tugeva visuaalse kujuga Scoop seeria tool ja taimekonteiner lisavad ümbruskonnale iseloomu. Tänu erinevatele värvidele sobib Scoop seeria pargipink, laud ja taimekonteiner peaaegu igasse ruumi. Olgu selleks väljak, kool, muuseum või kaubanduskeskus. Kombineerimisvõimalusi on lõputult! Sõltuvalt värvivalikust ja kombinatsioonidest võib Scoop luua ruumis nii klassikalise, harmoonilise kui humoorika olemuse. Taimekonteiner Scoop sobib hästi ka puude ja põõsaste jaoks.

UUS! Scoopi ja Scoopi Ocean
Taimekonteiner Scoop ja pink Scoopi Ocean on valmistatud 50% maailma ookeanidest kogutud kulunud kalavõrkudest. Pool Scoop Ocean’i 15 kg-st koosneb ringlussevõetud kalavõrkudest tumedate värvide jaoks ning ¼ taaskasutatud kalavõrkudest ja ¼ taaskasutatud lillevõrkudest heledate värvide jaoks. Ka Ocean seeria on UV-kindel, vastupidav erinevatele kliimatingimustele ja loodussäästlik.

 

Scoop seeria on loodud Manga Street poolt, mis on ühtlasi ka uus bränd meie tootekataloogis. Manga Street on Taani ettevõte, mis kuulub tööstusdisaineritele Julie Storm Christensen ja Kurt Christensen. Alates nende ettevõtte algusest on nad pälvinud oma disaini eest palju tunnustust ja rahvusvahelisi auhindu. Manga Street püüab teha võimalikult palju keskkonnateadlikke valikuid kasutades oma toodete valmistamiseks ja ümbertöötlemisel taaskasutatavat materjali (taaskasutatav plastik ja granuleeritud kumm). Seeläbi vähendavad nad CO2 heitkoguseid ja säästavad tooraine tarbimist.

Lae alla Scoop seeria tooteleht: 

 

Mõningaid pilte Scoopi seeria lauast, toolist ja taimekonteinerist:

 

 

 

 

Loe lähemalt Scoop taimekonteineri kohta

Loe lähemalt Scoopi laua ja tooli kohta

Veel uudiseid

Võta ühendusticon-message-close