icon-search2

Kevadine linnamööbli hooldus!

linnamoobli-hooldus

 

Dambis hoolib, et linnapilt ja avalikus ruumis olevad tooted oleksid ilusad, puhtad ning hooldatud. Seetõttu on Dambise spetsiaalne hooldusmeeskond uuteks ülesanneteks valmis! Teostame metallosade puhastust, puitosade hooldamist, kinnitusdetailide kontrolli, vajadusel ka väljavahetamist ning üleüldist hooldust.

Meie aastatepikkune kogemus näitab, et linnamööbli iga-aastane korraline hooldus pikendab selle eluiga 2-3 kordselt ning hoiab pikemas perspektiivis omajagu kulusid kokku. Hooldus annab linnamööblile justkui uue elu.

Põhjamaade karmides ilmastikutingimustes tuleks kindlasti meeles pidada linnamööbli hooldamist. Eestis on neli aastaaega, mistõttu on meie ilmastik üsna vahelduv ja mitmekesine – kohati külm ja niiske ning kohati kuum ja lämbe. Päike kõrvetab ja pleegitab puitu, mistõttu tuleks seda õlitada. Niiskus omakorda soodustab korrosiooni teket. See kõik mõjutab ka linnamööblit, eriti pargipinke.

Kui tunnete, et pargipink vajab uut lihvi, prügikast kinnitusdetailide kontrolli või soovite muus vormis linnamööbli hooldust – jätke see meie hoolde. Meie kvalifitseeritud hooldusmeeskond hoolitseb kevadiselt kauni linnapildi eest taastades linnamööbli kauni välimuse.

Võtke meiega ühendust ja leiame Teile sobiva lahenduse: info@dambis.ee

 

Materjalide ja viimistluste kohta võite lugeda ka meie teistest artiklitest:

Kvaliteetsed materjalid tagavad toote pikaajalise vastupidavuse

Anti-grafiti viimistluslahendused linnamööbli kaitseks

Küsi nõu meie spetsialistilt: info@dambis.ee

Veel uudiseid

Võta ühendusticon-message-close